Jautājumi un atbildes

AUTORIEM

Kas ir vietne macibumateriali.lv?

Tā kā visā Latvijā mācību iestādēs pakāpeniski tiek ieviests jaunais mācību saturs, ir radīta vietne macibumateriali.lv, kurā radošie un pieredzējušie pedagogi var dalīties ar saviem izstrādātajiem mācību materiāliem ar citiem.

Kādēļ izvietot mācību materiālus vietnē?

– Jūs atbalstīsiet citus Latvijas skolotājus, kuri vēl tikai apgūst un mācās pielietot jauno mācību saturu;

– Jūs saņemsiet autoratlīdzību uz savu kontu par katru pārdoto materiālu un būsiet droši, ka no tās ir nomaksāti visi nodokļi saskaņā ar LR likumdošanu;

– Jūsu mācību materiāli būs ērti klasificēti pa kategorijām, jomām un tēmām un tie būs viegli atrodami interesentiem.

Cik liela ir autoratlīdzība?

Autoratlīdzība sastāda 82,6% no produkta cenas.

Kur paliek pārējā summa?

Pārējā summa sedz vietnes uzturēšanas maksu un grāmatvedības pakalpojumus autoratlīdzību izmaksai.

Kā man tiks izmaksāta autoratlīdzība?

Balstoties uz Jūsu pieprasījumu Lietotāja profilā, tiks aprēķināta Jūsu uzkrātā atlīdzība. Ja neesat VID reģistrējies, autoratlīdzība pēc nodokļu ieturēšanas tiks nosūtīta uz Jūsu bankas kontu. Savukārt VID reģistrētām personām atlīdzība tiek pārskaitīta pilnā apmērā un nodokļu nomaksa jāveic pašiem saskaņā ar savu grāmatvedību. Autoratlīdzību var pieprasīt tiklīdz tā sasniegusi 30,00 EUR apmēru un tā tiks izmaksāta vienu reizi kalendārā mēneša laikā.

Kādus materiālus drikst izvietot vietnē?

Vietnē drīkts pārdot tikai paša autora izstrādātos mācību materiālus digitālā formātā (.docx, .xlsx, .pdf, .jpg, .ppt, ppsx, .flipchart, .avi, .mp4 u.c.) vai darbus, kuriem ir veikti visi nepieciešamie saskaņojumi ar personām, kurām ir vai varētu rasties jebkāda veida tiesības uz līdzautorību.

Katram produktam aprakstā vai failam pielikumā vēlams pievienot mācību materiālu lietošanas licences noteikumus.

www.macibumateriali.lv ir tikai pārdošanas vietnes nodrošinātāja funkcija un tas nenes nekādu atbildību par vietnē pārdošanai izvietoto informāciju un sekām, kuras ir radušās šīs informācijas izvietošanas rezultātā.

PIRCĒJIEM

Kādus mācību materiālus es varu iegādāties vietnē?

Jūs varat iegādāties jebkāda veida mācību materiālus digitālā formātā (.docx, .xlsx, .pdf, .jpg, .ppt, ppsx, .flipchart, .avi, .mp4 u.c.).

Kas ir izstrādājis šos materiālus?

Mājas lapa ir paredzēta praktizējošiem pedagogiem, psihologiem, logopēdiem un mājmācības vecākiem, kuri var dalīties ar pašu izstrādātajiem autordarbiem. www.macibumateriali.lv ir tikai pārdošanas vietnes nodrošinātāja funkcija un tas nenes nekādu atbildību par vietnē pārdošanai izvietoto informāciju.

Kā es varu iegādāties mācību materiālus?

Lai iegādātos materiālus, Jums nav jābūt reģistrētam lietotājam. Pievienojiet pirkumu grozam Jūsu izvēlētos materiālus un noformējiet pasūtījumu.

Kā es varu veikt apmaksu par materiāliem?

Pirkumu varat apmaksāt ar bankas pārskaitījumu no savas internetbankas, ar karti vai ar PayPal.

Vai man būs papildus izmaksas iegādājoties materiālus?

Jā! Kopējam pirkumu grozam tiks piemērota darījuma apkalpošanas maksa 0,30 EUR apmērā.

Kā es saņemšu iegādātos materiālus?

Uz Jūsu e-pastu tiks nosūtītas saites failu lejupielādēšanai.

Vai materiāli vienmēr būs atrodami manā e-pastā?

Nē, materiālus atvērt vai lejupielādēt varēsiet tikai 5 reizes, tādēļ turpmākai lietošanai tos ieteicams lejupielādēt savā datorā.

Vai es drīkstu iegādātos materiālus pārsūtīt citiem?

Iegādātos mācību materiālus Jūs drīkstat izmantot atbilstoši autora noteiktajai materiālu lietošanas licencei, ja autors to ir aprakstījis produkta aprakstā vai pievienojis kā pielikumu failam.

Shopping Cart